کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

هزینه تزریق ژل حجم دهنده ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونگی تزریق ژل حجم دهنده به بدنفواید تزریق ژل به بدن

حجم دادن به برخی اعضای بدن باعث می شود تا شما استایل و ظاهری بهتر و جذاب تر داشته باشید. برای انجام این کار بهتر است روش های سالم و بهداشتی را امتحان کنید. تزریق ژل حجم دهنده بهترین راه برای این کار است و توسط متخصصین انجام می گیرد. زمان و حجم این کار بستگی به ناحیه تزریق دارد و انجام آن دارای تاثیرات مثبتی است. به دلیل هزینه کمتر و تاثیر بهتر و زمان کوتاه تر امروزه بیشتر افراد از این روش استفاده می کنند. هزینه این کار بستگی به مقدار استفاده و ناحیه ای که تزریق انجام می شود دارد. 

هزینه تزریق ژل حجم دهنده ایرانی

چگونگی تزریق ژل حجم دهنده به بدن

چگونگی تزریق ژل حجم دهنده به بدن چگونگی تزریق ژل بدین صورت است که ابتدا محلی که قرار است ژل در آن تزریق شود به خوبی بی حس شده و پس از آن ژل حجم دهنده به آرامی و بدون درد در محل تزریق می شود. مدت زمان این تزریق کوتاه بوده و در کمترین زمان انجام می شود. 

پزشکی که این عمل را انجام می دهد باید ابتدا از پوست و اجزا و ساختار آن اطلاع دقیقی داشته باشد تا بتواند تزریق را در محل مورد نظر انجام دهد. مقدار تزریق در تاثیر گذاری ژل اهمیت زیادی دارد و باعث عملکرد بهتر آن می شود. 

برای حجم دادن باید مواد در لایه های عمقی تر تزریق شوند. پس از بی حس کردن باید محل با الکل و مواد ضد عفونی کننده به خوبی تمیز شود تا آلودگی وارد بدن نشود. سپس به وسیله سوزن مخصوص و سرنگ هایی ظریف با زاویه درست ژل تزریق می شود. 

فواید تزریق ژل به بدن

فواید تزریق ژل به بدن فواید تزریق ژل به بدن بستگی به نوع ژل و میزان تزریق آن دارد. برخی افراد برای از بین بردن چین و چروک ها از این ماده استفاده می کنند و از این طریق به اجزای صورت فرم و شکل بهتری می دهند. جوان سازی پوست مهمترین مزیت استفاده از این محصولات است. ژل های حجم دهنده نیز مزیت های خاص خود را دارند و برای اجزایی که به دلیل مشکل ژنتیکی و سن بالا و … کوچک شده اند حجم مناسبی می دهد. 

برخی ژل ها برای رطوبت رسانی و نرمی پوست مصرف می شوند و بهترین تاثیر را دارند. گود افتادگی های زیر چشم و افتادگی ابرو خود ظاهر انسان را به کلی تغییر می دهد و شما می توانید با انجام این کار مشکلات بوجود آمده در ظاهر خود را به راحتی برطرف کنید. همین تاثیرات مثبت باعث شده تا مردم استقبال زیادی از این فرآیند کنند. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید