کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نحوه جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس

آنچه در این مقاله می خوانید...

بوتاکس چگونه ساخته می شود؟بهترین شیوه تزریق بوتاکس جهت جوانسازی پوست

اگر قصد جوانسازی پوست با بوتاکس و تزریق چند سی سی از این ماده در نواحی مختلف صورت خود را دارید، آشنایی با مزیت ها و ترکیبات این محصول اهمیت زیادی دارد. بوتاکس یکی از بهترین و در عین حال ساده ترین روش های موقتی برای رفع اثرات ناشی از پیری پوست و جلوگیری از گسترش آن است. نحوه جوانسازی پوست با این شیوه بسار آسان بوده که به بررسی مکانیزم اثر آن می پردازیم.

نحوه جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس

بوتاکس چگونه ساخته می شود؟

بوتاکس چگونه ساخته می شود؟ افزایش سن و برخی آلودگی های محیطی اثرات مخربی را بر پوست انسان دارند. به گونه ای که در میانسالی و به علت عدم مراقبت از پوست، شاهد افتادگی، ایجاد چین و چروک های سطحی و عمقی در نواحی مختلف به ویژه صورت خواهیم بود.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی از دستگاه های مختلفی جهت رفع این عارضه ها، بهره گیری از تزریق بوتاکس است. در یک تعریف ساده بوتاکس به سم باکتری بوتولونیوم می گویند که در قالب یک داروی بازدارنده مایع مورد استفاده قرار می گیرد.
با تزریق بوتاکس در ناحیه مورد نظر پیوندهای سلولی و عصبی به صورت موقتی و برای دوره شش یا نه ماهه فلج می شوند. این مکانیسم موجب می شود که در هنگام اخم یا خنده، پوست به هیچ عنوان چروک یا جمع نشود.
مواد به کار رفته در تولید بوتاکس کاملاً طبیعی بوده و هیچ گونه عارضه ای مانند لک، چروک های عمقی، حساسیت پوستی و … در طول درازمدت برای افراد ایجاد نمی کند. برخی از مزیت های تزریق بوتاکس جوانسازی پوست عبارتند از:

  • از بین رفتن چروک های ناشی از اخم در پیشانی
  • موثر در رفع خط خنده و اخم
  • کمک به بازسازی و کلاژن سازی مجدد پوست صورت
  • رفع برخی ناراحتی های عصبی مانند سردرد میگرن
  • موثر در کاهش میزان تعرق کف دست

بهترین شیوه تزریق بوتاکس جهت جوانسازی پوست

بهترین شیوه تزریق بوتاکس جهت جوانسازی پوست برای تزریق بوتاکس از سوزن های بسیار ریز و نازک استفاده می کنند که هیچگونه اثری از تزریق را بر روی پوست به جا نمی گذارند. البته این روش باید توسط پزشکان متخصص زیبایی و در کلینیک های مجهز صورت گیرد. چرا که تزریق اشتباهی می تواند اثرات سوء و برخی حساسیت های احتمالی را برای افراد به همراه داشته باشد. در بازار انواع ژل بوتاکس با برندهای چینی، کره ای، اروپایی و آمریکایی عرضه می شود که هر کدام کارآیی و مکانیسم اثر مختلفی دارند. خرید ژل بوتاکس و تزریق آن نیز باید با تجویز پزشک معالج و بر اساس نوع پوست، میزان عمق خطوط و چروک های پوست صورت گیرد.
به طور کلی باید خاطر نشان کنیم که قبل از تزریق بوتاکس جوانسازی پوست، مواردی مانند میزان آفتا سوختگی، کلفتی یا نازکی پوست و همچنین محل تزریق توسط پزشک باید بررسی و بهترین شیوه برای انجام بوتاکس انتخاب شود.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید