کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

معتبرترین مراکز جوانسازی پوست صورت

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش های نوین جوانسازی پوست و مو جوانسازی پوست صورت با دستگاه لیزر

معتبرترین مراکز جوانسازی پوست صورت امروزه در راستای تجزیه چربی های اضافی از دستگاه های نوین و پیشرفته در نمونه های مختلف استفاده می کنند. دستگاه های مورد استفاده در این صنعت پزشکی طبق تکنولوژی های مدرن طراحی و تولید شده اند.

معتبرترین مراکز جوانسازی پوست صورت

روش های نوین جوانسازی پوست و مو

روش های نوین جوانسازی پوست و مو روش نوین جوانسازی پوست و مو در راستای پیشرفت های علم پزشکی امروزه در نمونه های مختلف دیده می شود. این روش ها از لیزر گرفته تا بوتاکس، ژل ها و تکنیک های گوناگون جراحی را شامل می شود.

بیشترین روش های نوینی که امروزه در صنعت جوانسازی پوست مورد توجه قرار می گیرد شامل موارد زیر است:

  • بوتاکس
  • لیزر درمانی
  • تزریق فیلر و ژل
  • هایفوتراپی
  • لیپوماتیک
  • تزریق چربی و کربوکسی تراپی

امروزه به کمک تمامی این روش ها پوستی صاف  و زیبا در سن های مختلف ایجاد می شود.

امروزه در راستای انجام روش های نوین جوانسازی پوست و مو مراکزی هستند  که می‌تواند این عملیات را بدون عوارض و با دوره های نقاهت کوتاه انجام دهند. شناختن این مراکز می‌تواند در راستای داشتن پوستی سالم و جوان موثر باشد. در راستای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه معتبرترین مراکز در این زمینه می توانید با مشاورین شرکت ما در ارتباط باشید.

جوانسازی پوست صورت با دستگاه لیزر

جوانسازی پوست صورت با دستگاه لیزر

همانطور که در مبحث قبلی اشاره کردیم  امروزه روش های جوانسازی پوست در نمونه‌ های زیادی تعریف می‌شوند که می‌توان در این زمینه به جوانسازی با لیزر اشاره کرد.

در زمینه جوانسازی پوست صورت با لیزر از دستگاه های هیدرودرمی استفاده می شود. دستگاه های هیدرودرمی یکی از بهترین و پرکاربردترین اختراعات بشر هستند که می‌توانند در راستای ایجاد پوستی شفاف در دست و صورت مورد استفاده قرار بگیرند.

دستگاه هیدرودرم دارای قدرت طبیعی برای درمان آب و اکسیژن می باشد که برای قسمت های دست و پوست صورت استفاده می‌ شود. در راستای استفاده از این قدرت طبیعی ظاهر شاداب تر و سالم تر برای پوست بیمار ایجاد می شود.

جراحی های جوانسازی پوست صورت و پوست دست با لیزر در گروه جراحی های پوست قرار می‌گیرد و جزو جراحی‌های محبوب هستند. معمولاً جوانسازی پوست با لیزر نسبت به دیگر روش های جوانسازی موثر تر، ایمن تر و مناسب تر است.

در  راستای اجرای این جراحی؛ دستگاه های لیزری باعث می شود که لایه های خارجی آسیب دیده پوست حذف شوند و تولید کلاژن و سلول‌های پوستی جدید در لایه های زیرین پوست تحریک شوند و در راستای همین عملکردها پوستی صاف، جوان تر و سالم تر ایجاد می شوند. دستگاه هایی که در جراحی لیزر مورد استفاده قرار می‌ گیرند، دارای نمونه های مختلفی هستند.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید