کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مزوتراپی ابرو در کلینیک با تخفیف بالا

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرآیند مزوتراپی ابرو چه مراحلی دارد؟ جلسات مزوتراپی ابرو و هزینه‌ آن

مزوتراپی ابرو چیست؟ آیا در خصوص فرآیند مزوتراپی ابرو اطلاع دارید؟ به نظر شما در هنگام انجام این عمل چه مواردی باید رعایت شود؟ آیا میدانید تعرفه و هزینه مزوتراپی ابرو چقدر است و هر فرد چند دوره برای رسیدن به نتیجه دلخواه باید مراجعه کند؟

مزوتراپی ابرو در کلینیک با تخفیف بالا

فرآیند مزوتراپی ابرو چه مراحلی دارد؟

فرآیند مزوتراپی ابرو چه مراحلی دارد؟ یکی از فرآیند های زیبایی که جهت احیای مو و ابرو به صورت غیر جراحی و غیر تهاجمی انجام می گیرد، مزوتراپی ابرو است که هر روزه به محبوبیت آن افزوده می شود.

به طور کلی در این روش با تحریک لایه میزارم پوست تزریقات ریز به بافت های مناسب و در زیر لایه اپیدرم پوست اعمال شده و در حقیقت انواع مواد تقویت کننده رشد مو به ویژه ویتامین های گروه ب، سی، جنسینگ و داروهایی که باعث افزایش جریان خون می شود به زیر پوست تزریق شده که این امر منجر به رشد مجدد مو ها و ابرو ها می گردد.
جالب است بدانید متخصصان مزوتراپی اذعان کرده اند که خانم های باردار نیز بعد از حمل وضع می توانند جهت درمان ریزش ابرو و مو از این روش استفاده کنند.

مهمترین مرحله در فرایند مزوتراپی آماده شدن بیمار می باشد به طوری که حدود یک هفته مانده به این عمل شما نباید از دارو های آسپرین استفاده کنید. پس از این همانطور که گفته شد مواد تقویت کننده مناسب که توسط پزشک انتخاب می شود توسط سوزنی مخصوص به زیر پوست تزریق می شود که این سوزن حدود یک میلی متر به زیر پوست نفوذ می کند.
پس از این باید سعی کنید تا حداقل تا هشت ساعت بعد به محل تزریق آب نزنید.

جلسات مزوتراپی ابرو و هزینه‌ آن

جلسات مزوتراپی ابرو و هزینه‌ آن به طور کلی در خصوص جلسات مزوتراپی ابرو باید بدانید که فرآیند درمان ریزش ابرو می تواند بسته به هر بیمار متفاوت بوده اما به طور کلی می توان گفت یک جلسه درمانی معمولاً بین ۱۰ تا ۳۰ دقیقه طول می کشد.

از طرفی معمولاً برای ایجاد شرایط لازم جهت تحریک رشد ابرو، حداقل ۱۰ جلسه زمان نیاز است. توجه داشته باشید فرایند درمان ابتدا به صورت جلسات فشرده بوده و در دو تا سه ماه ابتدایی هر دو هفته یک جلسه درمانی برای بیمار برگزار می‌ شود؛ اما پس از آن تعداد جلسات درمانی به یک جلسه در هر سه ماه یا کمتر کاهش پیدا می‌ کند.

در خصوص هزینه مزوتراپی ابرو نیز باید بدانید که این هزینه می تواند متناسب با تعداد جلسات و شرایط فرد متفاوت بوده و با این حال افراد می توانند قبل از مزوتراپی از متخصص مورد نظر این هزینه را جویا شوند.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید