کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پیکرتراشی درجه یک پا

آنچه در این مقاله می خوانید...

شیوه انجام پیکرتراشی پا در مطب مهم ترین مزیت پیکرتراشی بدن

تجمع چربی ها در بدن باعث چاقی بیش از حد می شود و عوارض دیگری را به همراه دارد. امروزه برای حذف این چربی ها عمل پیکرتراشی پا انجام می گردد. این روش بدون اینکه به بافت ها و عروق و اعصاب آسیبی وارد کند با دقت و ظرافت کامل چربی های اطراف پا را بر می دارد. در این صورت فرد با کاهش وزن به فرم و استایل ایده آل خود دست پیدا می کند. جواب دهی آن در مدت کوتاهی است و تاثیر زیادی هم دارد. این عمل زیبایی به وسیله دستگاه هایی پیشرفته و اتوماتیک و در مطب انجام می شود. 

مرکز پیکرتراشی درجه یک پا

شیوه انجام پیکرتراشی پا در مطب

شیوه انجام پیکرتراشی پا در مطب برای انجام پیکر تراشی فرد متقاضی باید در مطب حضور داشته باشد تا این روش توسط متخصص انجام شود. شیوه کار به این صورت است که پزشک با ایجاد سوراخ هایی به قطر سه تا پنج میلی متر در بدن بیمار با استفاده از حرکات ارتعاشی که توسط دستگاه پیشرفته ای بنام ساکشن انجام می شود چربی های موضعی را آزاد می کند و به وسیله دستگاه به بیرون بدن هدایت می کند.

پس از پیکرتراشی بیمار دوره نقاهت را طی کرده و به بدنی خوش فرم و ایده آل دست پیدا می کند. اگر رژیم غذایی سالم باشد این چربی بدون بازگشت خواهد بود. هر چه میزان چربی ها بیشتر باشد مدت زمان بیشتری برای انجام این کار صرف می شود. سوراخ های ایجاد شده پس از مدتی ترمیم می شوند و خطری بیمار را تهدید نمی کند. 

مهم ترین مزیت پیکرتراشی بدن

مهم ترین مزیت پیکرتراشی بدن مهمترین مزیت پیکرتراشی بدن خلاصی از چربی ها و رسیدن به فرم ایده آل و تناسب اندام است. برخی از چربی ها با هیچ ورزش و رژیم غذایی از بین نمی روند و اگر این راه امکان پذیر باشد زمان زیادی نیاز دارد اما پیکرتراشی بهترین و سریع ترین راه است که در مدت زمان کوتاه بهترین جواب را می دهد. 

صرفه جویی در زمان و هزینه ها و بدون خطر بودن از دیگر مزیت های استفاده از این روش است که امروزه در بیشتر مطب ها انجام می شود. دستگاه ساکشن این عمل را با دقت و ظرافت بالا انجام می دهد و چربی های خارج شده قابل بازگشت نیستند.‌ به بافت ها و عصب ها آسیبی وارد نمی شود. 

این عمل به دو روش صورت می گیرد و به طور همزمان با برداشتن بافت چربی عمل سفت و جمع شدن اندام را هم انجام می دهند. جمع شدن و سفت شدن ناحیه ای که چربی اضافی داشته باعث خوش فرم شدن آن می شود. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید