کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز لیزر درمانی درجه یک در مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربردهای اصلی لیزر درمانی در طب فیزیکی اثرات استفاده از لیزر برای بدن

لیزر یک دستگاه می باشد که اشعه مادون قرمز را با طول موج مشخصی ساطع می کند. در گذشته از آن فقط برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شد اما امروزه لیزر درمانی یکی روش های درمان بسیاری از بیماریها می باشد. افرادی که لیزر درمانی می کنند باید تخصص داشته باشند و برای این کار نمی توان به هر پزشکی اعتماد نمود. مرکز لیزر درمانی درجه یک در مشهد دارای متخصصان بسیاری در این زمینه می باشد و روزانه افراد زیادی به این مرکز مراجعه می نمایند برای دریافت آدرس این مرکز با با شماره زیر تماس بگیرید. 

مرکز لیزر درمانی درجه یک در مشهد

کاربردهای اصلی لیزر درمانی در طب فیزیکی

کاربردهای اصلی لیزر درمانی در طب فیزیکی لیزر درمانی در طب های مختلف و به منظور های مختلف استفاده می گردد از قبیل: پوست و مو، بیماری های داخلی و درمان بیماری های فیزیکی که در این قسمت می خواهیم به کاربرد لیزر درمانی در طب فیزیکی بپردازیم:

  • درمان آرتروز گردن: لیزر در کاهش درد و اسپاسم عضلات ستون فقرات و افزایش میزان حرکات عضلات و بهتر شدن کارایی کردن تاثیر زیادی دارد.
  • بهبود التهابات دیسک گردن و دردهای شانه: لیزر ها می توانند تقسیم سلولی را افزایش دهند بنابراین باعث افزایش سلول های ایمنی می شوند و باعث افزایش فعالیت غده های لنفاوی می شود که این امر موجب کاهش التهابات می شود.
  • درمان خار پاشنه: یکی از کارایی های مهم لیزر درمانی کمک به درمان خار پاشنه می باشد.
  • کمک به ترمیم زخم با تحریک کردن سلول ها: یکی از ویژگی های بارز لیزر تحریک نمودن سلول ها می باشد که در نتیجه این تحریک تقسیم سلولی آن ها بیشتر و زخم سریعتر بهبود می یابد.
  • کمک به درمان بیماری های سیاتیک
  • درمان پیچ خوردگی مفاصل
  • تاثیر زیاد در درمان سندروم تونل کارپ

اینها نمونه ای از کاربرد های لیزر در طب فیزیکی یا همان توانبخشی بود که بدون ایجاد هیچ عارضه ای در کوتاه ترین زمان ممکن بیماری های فیزیکی را حل می نماید.

اثرات استفاده از لیزر برای بدن

اثرات استفاده از لیزر برای بدنلیزر درمانی از آنجایی که در موارد مختلف پزشکی استفاده می شود اثرات بسیار زیادی برای بدن دارد که در این قسمت به آن ها اشاره خواهیم کرد:

  • استفاده از لیزر در اتاق های عمل برای بدن مفید است چراکه این لیزر ها برش ها دقیق و ظریف انجام می دهند و در نتیجه خونریزی زیادی به وجود نخواهد آمد.
  • لیزر باعث می شود تا بدن کمتر درد بکشد و طول مراحل درمان را بسیار کاهش می دهد.
  • لیزر درمانی معمولا بصورت سرپایی انجام می گیرد و فرد مجبور نیست تا در بیمارستان بستری گردد و بدن او دچار عفونت های بیمارستانی شود.
دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید