کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز لیزر درمانی خط ریش ویژه آقایان

آنچه در این مقاله می خوانید...

لیزر ریش برای چه مردانی مناسب است؟ مدت زمان لیزر موی ریش مردان

لیزر درمانی خط ریش یکی از مهمترین اقداماتی می باشد که افراد به واسطه آن می توانند خط ریش خود را دائمی کنند، به همین خاطر افرادی که تمایل دارند خط ریش خود را دائمی کنند می توانند در اولین فرصت مراجعه کنند و طبق سلیقه خود برای خود خط ریشی طراحی کنند و در نهایت با چند جلسه لیزر از موهای زائد و اضافی صورت خود راحت شوند؛ در حال حاضر این امکان در ایران وجود دارد و روزانه افراد زیادی ریش خود را لیزر می کنند.

مرکز لیزر درمانی خط ریش ویژه آقایان

لیزر ریش برای چه مردانی مناسب است؟

لیزر ریش برای چه مردانی مناسب است؟ لیزر ریش می تواند برای همه مردانی که قصد دارند یک خط ریش ثابت داشته باشند مناسب باشد، با اینحال اکنون ما تصمیم داریم در مورد این روش درمانی نکاتی جالب را مطرح کنیم تا افراد با آگاهی تمام اقدام به انجام لیزر ریش کنند:

  • لیزر ریش یک روش دائمی می باشد، هر چند که برای تثبیت آن نیاز به چند جلسه لیزر درمانی است، اما فراموش نکنید که پس از هر جلسه از میزان موهای صورت کاسته می شود و کم کم موهای رشد کرده در ناحیه ای که لیزر شده حذف و یا بسیار نازک می شوند، از این رو افراد پر مو همیشه کاندیدای مناسبی هستند.
  • قبل از لیزر باید تصمیم قاطع بگیرید و سپس اقدام کنید، اگر فکر می کنید چند سال بعد از لیزر، از تصمیم خود پشیمان می شوید و در نهایت تصمیم به تغییر مدل ریش خود می کنید، لیزر ریش برای شما راه حلی درست نیست، به همین خاطر افرادی که تمایل دارند مدل ریش ثابتی داشته باشند بهترین کسی لیزر ریش مردان هستند.
  • لیزر ریش فرایندی با درد بسیار کم است، از این رو اگر آستانه درد کمی دارید نگران نباشید، شاید نیاز باشد که قبل از آن کمی کرم بیحسی بر روی صورت خود بمالید که بهتر است که با مشورت اپراتور و پزشک این کار صورت بگیرد، پس همه افراد با هر آستانه دردی می توانند از این لیزر بهره ببرند.
  • لیزر ریش برای افرادی که بسیار در جلو دوربین هستند و یا مشغله بسیار زیادی دارند و نمی توانند مدام دست به تیغ باشند و یا حتی آنهایی که وسواس دارند و همیشه به دنبال ظاهری آراسته هستند می تواند بسیار عالی و انتخابی درست باشد.

مدت زمان لیزر موی ریش مردان

مدت زمان لیزر موی ریش مردان مدت زمان لیزر ریش نهایتاً یک ربع است، بسته به اینکه شما چه ناحیه ای را قرار است لیزر کنید این مدت زمان می تواند تغییر کند.
فراموش نکنید که مسئله مهم دیگر در این بین این می باشد که شما قرار است با چه دستگاهی ریش های خود را لیزر کنید، برخی از دستگاه ها ممکن است که سبب شوند که شما برای لیزر ریش خود مدت زمانی بیشتری نیاز داشته باشید و برخی دیگر برعکس.
اما معمولا مدت زمان یک ربع حداکثر زمانی است که می تواند صرف لیزر ریش شود.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید