کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز جوانسازی پوست با مزوتراپی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه مزوتراپی با بوتاکس جهت جوانسازی پوستهزینه جوانسازی پوست با مزوتراپی چقدر است؟

یکی از روش های نوین برای زیبا سازی و جوانسازی پوست استفاده از مزوتراپی است که در این روش انواع ویتامین و مواد مغذی از طریق سرم های مخصوص به  وسیله سوزن های ظریف و باریک به پوست تزریق می شود و در رفع چین و چروک بسیار مؤثر است. امروزه مراکز جوانسازی پوست با مزوتراپی با استفاده از بهترین مواد اولیه و با رعایت بهداشت کامل و توسط افراد متخصص در این امر اقدام به خدمات دهی به مشتریان می کنند.

مراکز جوانسازی پوست با مزوتراپی

مقایسه مزوتراپی با بوتاکس جهت جوانسازی پوست

مقایسه مزوتراپی با بوتاکس جهت جوانسازی پوست بوتاکس از سم بوتولیسم تشکیل شده است که با تزریق آن به میزان مشخص به صورت باعث فلج کردن عضلات ناحیه مورد نظر می شود و با استفاده از آن می توان خطوط بین دو ابرو، خط لبخند، خطوط ریز اطراف چشم ها را به خوبی از بین برد و با فلج کردن این نواحی از حرکات بیش از حد پیشگیری می شود.

تزریق بوتاکس باید توسط افراد متخصص در این امر صورت گیرد و در دوز مشخص در ناحیه مورد نظر تزریق شود که این امر در جوانسازی پوست تأثیر بسزایی دارد. در جوانسازی پوست به وسیله مزوتراپی انواع مواد مغذی از طریق سوزن های ریز وارد سطح پوست می شود که به تحریک کلاژن سازی بیشتر پوست کمک کرده و در رفع چین و چروک تأثیر  زیادی دارد.

هر کدام از این روش ها با توجه به مؤثر و نتیجه بخش بودن دارای متقاضیان زیادی هستند و می توان در کنار تزریق بوتاکس از مزو تراپی نیز برای تأثیر بیشتر استفاده کرد و باید برای رسیدن به نتیجه مطلوب جلسات درمان را کامل کنید و معمولا ماندگاری مزوتراپی بین 1 الی 5 سال می باشد.

هزینه جوانسازی پوست با مزوتراپی چقدر است؟

هزینه جوانسازی پوست با مزوتراپی چقدر است؟ هزینه جوانسازی پوست با مزوتراپی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. همان طور که می دانید در این روش از انواع سرم های و ویتامین های تقوبت کننده استفاده می شود که قیمت این محصولات با توجه به داخلی و خارجی بوده همچنین میزان استفاده بر هزینه مزوتراپی مؤثر است و از موارد دیگر می توان به تعداد دفعات مراجعه برای درمان، ناحیه مورد نظر برای درمان، محل کیلینیک و … اشاره کرد.

در حال حاضر با پیشرفت علم و تکنولوژی بسیاری ار افراد برای حفظ زیبایی و جوان سازی پوست خود به کلینک های زیبایی مراجعه می کنند تا در آنجا با استفاده از دستگاه های مدرن و با استفاده از انواع ویتامین ها و مواد مغذی پوست را جوان تر کرده و انواع خطوط و چین چروک را از بین ببرند. مزوتراپی باعث آبرسانی خوبی به پوست می شود و در پایان جلسه اول می توان تغییرات را در پوست مشاهده کرد.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید