کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز انجام جراحی های زیبایی سرپایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع عمل زیبایی به صورت سرپاییمزیت جراحی سرپایی برای راحتی فرد

جراحی های سرپایی؛ به جراحی هایی گفته می شود که بیمار پس از عمل زیبایی، مستقیما به منزل رفته و نیازی به بستری شدن وی نباشد.

امروزه جراحی های سرپایی زیبایی، پیشرفت زیادی را داشته و با افزایش علم و تکنولوژی، عمل جراحی سرپایی، بسیار کاربردی تر بوده و اهمیت آن برای مردم بیش از پیش، مشخص شده است.

 

 

مراکز انجام جراحی های زیبایی سرپایی

معرفی انواع عمل زیبایی به صورت سرپایی

معرفی انواع عمل زیبایی به صورت سرپایی عمل های زیبایی سرپایی، بی هوشی عمومی ندارند و بیمار نیازی نیست که پس از عمل در مرکز درمانی بماند.

بیمار می تواند به منزل خود مراجعه کند که این مزیت، برای افرادی که از محیط های کلینیکی و بیمارستانی بیزار هستند؛ بهترین گزینه برای عمل زیبایی می باشد.

اما جراحی های سرپایی، تعداد زیادی از عمل ها را در بر گرفته است؛ که از انواع عمل زیبایی سرپایی، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • ترمیم کردن ضایعات پوستی
  • برداشتن خال های گوشتی
  • رفع پارگی ها
  • عمل بلفاروپلاسمی 

 این مدل از جراحی ها، امروزه معمولا متداول ترند از طرفی هم ما نمی توانیم بگوییم که در حال حاضر، تنها روش های درمانی به حساب می آیند.

از جراحی های سرپایی دیگر می توانیم به؛ اشعه درمانی، آندوسکوپی، معاینه بیهوشی پتانسیل تحریکی شنوایی، الکترورتینوگرافی، بیوپسی مغز استخوان و همچنین درمان های دارویی اشاره کنیم.

علاوه بر موارد گفته شده، عمل های سرپایی بینی هم امروزه در کلینیک های بسیاری رایج است. گفته می شود که عمل سرپایی بینی به این روش، کاملا موفقیت آمیز بوده است و افراد زیادی برای این مدل از عمل ها، روانه کلینیک های زیبایی می شوند.

عمل های زیبایی دیگر مثل پروتز سینه، جراحی پلک، رینوپلاستی و لیفتینگ هم به این صورت اتفاق می افتد.

 

مزیت جراحی سرپایی برای راحتی فرد

مزیت جراحی سرپایی برای راحتی فرد اما مزیت جراحی سرپایی، آن قدری است که بسیاری از مردم را به سمت این روش از درمان سوق دهد.

امروزه با افزایش دغدغه مردم و کمبود وقت، این مدل از عمل زیبایی، بهترین روش برای افراد شاغل اند.

در این روش، بیماران سریع تر می توانند به مطلوب خود دست پیدا کنند؛ چرا که با کم ترین زمان، معمولا بهترین نتیجه حاصل می شود.

در این روش نیازی به بستری شدن ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پس از عمل نیست و بی هوشی های قوی هم به فرد تزریق نمی شود. این دو عامل در کودکان و افراد سالخورده، بسیار مؤثر و مفید می باشد.

اما علاوه بر موارد گفته شده، این روش نسبت به بسیاری از عمل های دیگر، اقتصادی تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

برای افرادی که دارای تپش قلب و بیماری خاصی می باشند؛ بسیار کاربردی است، زیرا عمل به این صورت، درصد اضطراب را تقریبا به صفر می رساند.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید