کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیزر درمانی لک پوست زیر نظر متخصص پوست

آنچه در این مقاله می خوانید...

مدت زمان درمان لک های صورت با لیزر دستورالعمل‌های قبل از لیزر درمانی لک پوست

امروزه یکی از بهترین روشها برای از بین بردن لک های پوستی لیزر درمانی است. لیزر درمانی لک پوستی، به کمک اشعه هایی که به صورت داده می شود، به راحتی لکها و حوش های روی پوست را از بین می برد. همچنین تاباندن این اشعه ها به صورت مزایای دیگری هم دارد. 

لیزر درمانی لک پوست زیر نظر متخصص پوست

مدت زمان درمان لک های صورت با لیزر

مدت زمان درمان لک های صورت با لیزر لیزر کردن لک های پوستی با کمک دستگاه هایی انجام می شود که میزانی از یک اشعه خاص را به پوست می تاباند. زمان درمان لک با توجه به این که فرکانس اشعه و تعداد دفعه هایی که این عمل انجام می شود، متفاوت است. 

اساس کار برای از بین بردن لکه ها به این طریق، ضعیف کردن رنگدانه های پوست در قسمتی است که لک پوستی وجود دارد. اشعه هایی که به صورت تابانده می شود در مراحل اولیه باعث تحریک رنگدانه ها و حتی پر رنگ تر شدن لک پوست می شود اما بعد از 1 الی 2 بار تماس اشعه با پوست این رنگدانه ها از بین می روند و اثری از لک پوستی یا جوشها باقی نمی ماند. 

مدت زمان درمان به اندازه لک پوستی نیز بستگی دارد  برخی لک های کوچک با 2 الی 3 بار تماس اشعه از بین می روند و هیچ اثری از آنها باقی نمی ماند؛ اما برخی از لک های پوستی که بزرگ تر هستند برای از بین رفتن به طور کامل، نیاز به اشعه بیشتری دارند.  

متخصصانی که در این زمینه فعالیت می کنند باید فرکانس اشعه را با توجه به نوع پوست هر فرد و اندازه لک پوستی تنظیم کنند تا آسیبی به سطح پوست و قسمت های دیگر صورت وارد نشود. 

دستورالعمل‌های قبل از لیزر درمانی لک پوست

دستورالعمل‌های قبل از لیزر درمانی لک پوستقبل از لیزر درمانی لازم است که افراد از انجام برخی فعالیتها خودداری کنند. به عنوان مثال حدود یک ماه قبل از انجام لیزر درمانی باید از تماس مستقیم و بیش از حد نور خورشید با پوست جلوگیری شود. به عنوان مثال بهتر است که افراد برنزه برای این کار اقدام نکنند. 

همچنین برخی دارو ها و پماد ها وجود دارند که بهتر است قبل از انجام این عمل مصرف شوند تا بعد از آن آسیبی به پوست وارد نشده و در عین حال اثر لیزر و از بین رفتن لکه ها زود تر انجام شود. 

توصیه می شود قبل از انجام این کار از قرص های ویتامین استفاده شود. برخی ویتامینها مانند ویتامین B، نقش بسیار مهمی در محافظت از پوست دارند و مصرف آنها کمک می کند تا پوستی بهتر و لطیف تر داشته باشید. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید