کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه خدمات جوانسازی پوست با تزریق فیلر

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا تزریق فیلر بهتر از جراحی است؟کلینیک جوانسازی پوست با تزریق فیلر

یکی از اولین قسمت های بدن که می تواند پیری را نشان دهد پوست بوده و به همین دلیل است که بسیاری به دنبال روش هایی برای جداسازی پوست هستند و به نظر می رسد بهترین روش، استفاده از فیلر باشد.

عرضه خدمات جوانسازی پوست با تزریق فیلر، از استقبال بسیار خوبی برخوردار شده که دلیل که ردش کار استاندارد و بسیار عالی این مرکز بوده و بسیاری از آن راضی هستند.

عرضه خدمات جوانسازی پوست با تزریق فیلر

آیا تزریق فیلر بهتر از جراحی است؟

آیا تزریق فیلر بهتر از جراحی است؟ پوست بدن چه پوست صورت و چه پوست دست ها ممکن است که با بالا رفتن سن دچار چین و چروک های فراوان شوند که در گذشته بسیاری به جراحی های پلاستیکی به منظور جوان سازی و از بین بردن چروک ها روی آورده بودند.

اما این روز ها روش دیگری به نام استفاده از فیلر ها پا به عرصه گذاشته اند که دارای نکات مثبت بیش تری نسبت به جراحی است؛

  • در واقع به نظر می رسد که تزریق فیلر بسیار بهتر و آسان تر از جراحی باشد که یکی از دلایل عمده آن، نداشتن درد یا داشتن درد بسیار کم تر نسبت به جراحی ها است.
  • همچنین دوران نقاهت فیلر بسیار اندک بوده و شاید یک الی دو روز باشد در حالی که در جراحی ها دوران نقاهت به مدت دو الی یه ماه بوده و حتی در مواردی فرد در بیمارستان بستری می شود.
  • فیلر تاثیر مستقیمی بر روی قسمت های تزریق شده دارد، چرا که ماده کلاژن ساز به طور مستقیم به پوست تزریق شده و کلاژن سازی صورت می گیرد، در حالی که در جراحی ها به این شکل نبوده و اثرات آن تا چندین ماه بعد ظاهر خواهد شد. 
  • هزینه ای که برای جراحی های پلاستیکی دریافت می شود بسیار بالا است، در حالی که در تزریق فیلر این هزینه به یک چهارم رسیده و بسیار به صرفه تر خواهد بود. 

کلینیک جوانسازی پوست با تزریق فیلر

کلینیک جوانسازی پوست با تزریق فیلر به دلیل هزینه پایینی که این نوع روش جوان سازی پوست دارد، بسیاری این روش را ترجیح داده و له دنبال بهترین افراد متخصص برای انجام این تزریق هستند.

کلینیک جوانسازی پوست ما، متشکل از با تجربه ترین و ماهر ترین متخصصان تزریق فیلر در کشور بوده که قبل از انجام جوان سازی یک جلسه مشاوره برای افراد متقاضی برگزار می کنند و در آن شرایط افراد واجد برای این تزریق ها به همراه دستور العمل های لازم ذکر می شود و پس از آن در صورت تمایل افراد، تزریق فیلر شروع خواهد شد.

برلی دریافت مشاوره های کارشناسان این کلینیک، می توان از طریق راه های ارتباطی قرار داده شده با مرکز آن تماس گرفت تا یک جلسه برای آن تعیین گردد.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید