کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

رفع خط اخم بین دو ابرو با لیزر درمانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل لیزر درمانی خط اخم بین دو ابروتاثیر درمان خط اخم بر زیبایی صورت

دلایل بسیار زیادی سبب وجود آمدن چین و چروک و خطوط اخم در صورت ما می شوند. با افزایش سن به وجود آمدن چین و چروک و خط اخم یک روند طبیعی و اجتناب ناپذیر است. برای از بین بردن این چین و چروک های صورت امروزه روشهای بسیار زیاد و جدید وجود دارد و لیزر درمانی خط اخم  یکی از موثرترین روش ها می باشد که روشی کم تهاجمی است و نیاز به بستری شدن ندارد.

رفع خط اخم بین دو ابرو با لیزر درمانی

مراحل لیزر درمانی خط اخم بین دو ابرو

مراحل لیزر درمانی خط اخم بین دو ابرو درمان خطوط اخم با استفاده از روش لیزر، توسط کامپیوتر به صورت دقیق قابل کنترل است.

در مراحل لیزر درمانی ابتدا، لیزر با استفاده از تبخیر کردن لایه های بیرونی پوست موجب رفع خط اخم میشود و عمق تبخیر بسته به عمق آسیب پوستی متفاوت است و قابل تنظیم می باشد و همچنین نور لیزر با توجه به عمق آسیب پوستی با پالس های متعدد بر روی پوست تابیده می شود.
 پرتو نور لیزر به صورت دقیق زنجیره های مولکولی پوست را که آسیب دیده اند به صورت لایه لایه بر می دارد تا زمانی که  پوست ظاهری یکنواخت و صاف تر به خود بگیرد و بعد از این بدن مجبور به ساختن لایحه جدیدی از پوست میشود. در این پوست جدید غدد چربی و فولیکول ها ی مو بازسازی شده‌اند و با تحریک و تولید کلاژن ها لایحه جدیدی ساخته می شود که  بدون چروک است.
 برحسب عمق آسیب پوستی ممکن است پزشک از بی حسی های موضعی و یا آرامبخش برای کم شدن درد و ناراحتی استفاده کند.
 بعد از اولین جلسه درمانی خطوط اخم به صورت قابل توجهی کم می شود و در بعضی موارد لازم است که بعد از شش ماه یک جلسه درمانی دیگر نیز انجام شود.
 فرایند درمان با لیزر در مدت۱۰ روز کامل می‌شود و دوره بهبودی کوتاه مدتی دارد، از عوارض شایع  لیزر میتوان به ظاهر شدن لکه های صورتی رنگ بر روی پوست اشاره کرد که این که ممکن است چند هفته به خصوص در افرادی که رنگ پوستی روشن دارند باقی بمانند.

تاثیر درمان خط اخم بر زیبایی صورت

تاثیر درمان خط اخم بر زیبایی صورت چین و چروک و خطوط اخم می تواند ناشی از استرس و نگرانی، قرار گرفتن بیش از حد در زیر نور آفتاب، افزایش سن و ژنتیک و مصرف سیگار بر روی صورت ایجاد شوند. این خطوط برای اکثر افراد نا خوشایند می باشد و به دنبال درمان این خطوط هستند.
 درمان خط اخم سبب صاف شدن پوست شما می شود و با صاف شدن چین چروک ها و خطوط اخم جوان تر دیده می شوید و سنتان کمتر به نظر می آید که این خواسته اکثر افراد می باشد.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید