کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

رفع جای جوش با تزریق ژل در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

هدف از تزریق ژل جای جوش چیست؟میزان ماندگاری ژل جای جوش

افراد بسیار زیادی در جامعه از وجود آثار جوش های روی بدن احساس ناراحتی می کنند. این جوش ها بعد از مدتی با درمان یا به صورت خود به خودی از بین می روند. با این وجود آثار و نشانه‌های این جوش ها روی پوست باقی می ماند و صافی و یک دستی آن از بین می رود. هدف از تزریق ژل جای جوش چیست و تا چه اندازه ای اثرات این تزریق می تواند ماندگار باشد؟ با ما بمانید تا بیشتر در این مورد بدانید.

رفع جای جوش با تزریق ژل در ایران

هدف از تزریق ژل جای جوش چیست؟

هدف از تزریق ژل جای جوش چیست؟

استفاده از تزریق ژل در جای جوش یکی از روش های از بین بردن آثار ناخوشایند جوش ها می باشد. تزریق ژل باعث می‌شود که پوست محل جوش و اطراف آن صاف شود و لطافت و نرمی به پوست برگردد. این کار باعث می‌شود که جای جوش در پوست ناپدید گردد.

البته پس از تزریق ژل ممکن است در ناحیه تزریق التهاب و تورم بسیار کمی دیده شود این امر موقتی بوده و پس از مدتی این التهابات از بین می رود. نوع ژل یا فیلر مورد استفاده در این تزریق از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

برای تزریق ژل از سرنگ های بسیار کوچک با نوک سوزن های باریک استفاده می شود. با توجه به اینکه ژل های مورد استفاده برای تزریق، مصنوعی می‌باشند؛ وجود ترکیبات مضر در آن ها ممکن است آلرژی  ایجاد کند. بنابراین در انتخاب در انتخاب نوع ژل یا فیلر باید دقت زیادی انجام داد.

میزان ژل تزریقی باید به اندازه باشد زیرا  میزان تزریق بیشتر از حد مورد نیاز ژل باعث می شود به عنوان مثال پوست صورت حالت غیر نرمال و غیر طبیعی داشته باشد و به صورت باد کرده خود را نشان دهد.

تزریق ژن به میزان مناسب باعث طبیعی از بین رفتن جای جوش و جایگزینی تدریجی محل جوش با سلول های طبیعی بدن می شود.

میزان ماندگاری ژل جای جوش

میزان ماندگاری ژل جای جوش برخلاف روش های دیگر از بین بردن آثار جوش که دوره درمانی طولانی دارند و به تدریج آثار بهبود در آنها مشاهده می شود. تزریق ژل یکی از سریع ترین روش ها برای از بین بردن این آثار است. البته میزان ماندگاری ژل در این روش درمانی در از بین بردن آثار جوش تقریبا ۱۲ ماه می باشد.

تزریق ژل جای جوش باعث می شود که سلول های زیرین به تریج ترمیم شده و موادی به نام کلاژن و الاستین ترشح کنند. اگر چنان چه چندین بار تزریق ژل ادامه یابد جای جوش ها پر می‌شود و میزان ماندگاری آن بسیار طولانی تر خواهد بود.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید