کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

درمان لک صورت با نانو فرکشنال اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

جوانسازی پوست با نانو فرکشنال چگونه است؟مزایای جوانسازی پوست با نانو فرکشنال

از بین بردن لکهای پوستی که با گذر زمان و یا در اثر اشعه آفتاب و یا زایمانهای مکرر در پوست خانمها ایجاد می شود امروزه به راحتی با استفاده از دستگاههایی که نانو فرکشنال نامیده می شوند برطرف می شود. استفاده از دستگاه نانو فرکشنال در درمانهای پوستی امروزه بسیار رایج می باشد. یکی از این درمانها از بین بردن و درمان لک صورت با نانو فرکشنال است.

درمان لک صورت با نانو فرکشنال اصل

جوانسازی پوست با نانو فرکشنال چگونه است؟

جوانسازی پوست با نانو فرکشنال چگونه است؟ زیبایی یکی از دغدغه های امروز بشر بویژه خانمها می باشد. همانطور  که میدانید پوست انسان بر اثر عوامل محیطی مثل گذر زمان، کهولت سن، تغذیه نامناسب و یا استرس به مرور شادابی خود را از دست می دهد و برای باز یافتن شادابی و طراوت خود نیاز به ترمیم به وسیله داروها و روشهای درمانی نوین دارد که از هر نظر بی خطر بوده و نتیجه فوق العاده شگفت انگیز در پی دارد. یکی از این روشها استفاده از دستگاههای نانو فرکشنال می باشد که یا تحریک پوست سبب کلاژن سازی شده و به جوانی پوست کمک شایانی می کند. 

 این دستگاه با تاباندن امواج به این نواحی سبب تحریک پوست شده و این دستگاه با تاباندن امواج به این نواحی سبب تحریک پوست شده و با لایه برداری لکهای پوستی را از بین می برد.

در این روش برای جوانسازی پوست با استفاده از اشعه و امواج RF پوست را تحریک می کنند تا شروع به کلاژن سازی کند. همانطور که می دانید کلاژن عامل اصلی شادابی پوست به شمار می رود و تمام محصولات جوانسازی با بوجود آوردن یک محرک تلاش می کنند که عمل کلاژن سازی تسریع شده و طراوت به پوستهای چروکیده و آسیب دیده برگردد.

روشهای بسیاری برای جوان به نظر رسیدن وجود دارد بهتر است با تحقیق و بررسی راههای کم ضررتر و بی خطرتر بکار گرفته شود تا شما در کمترین زمان به نتیجه دلخواه برسید. 

مزایای جوانسازی پوست با نانو فرکشنال

مزایای جوانسازی پوست با نانو فرکشنال در دنیای امروز استفاده از دستگاههای جوانسازی پوست پوست امروزه در کلینیک های زیبایی بسیار رایج و مرسوم می باشد. این دستگاهها نتایج سریع داشته و بسیار بی خطر می باشند.

از مزایای جوانسازی با نانو فرکشنال این است که:

  • با تحریک لایه های عمقی پوست سبب کلاژن سازی و سفتی پوست می شود.
  • کاهش دوره نقاهت از نتایج استفاده از این دستگاه می باشد.
  • کم بودن میزان درد یکی از آثار جوانسازی با این دستگاه است.
  • اثرگذاری سریع و نتیجه بخشی از معجزات این روش درمانی می باشد.

با توجه به مطالب گفته شده شما می توانید راههای مختلف را برای جوانسازی را امتحان کنید و بهتر است بی خطرترین راه را انتخاب کنید که عوارض جانبی به همراه نداشته باشد.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید