کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

درمان جای جوش صورت با لیزر درمانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بیشترین کاربرد های درمانی لیزر انجام لیزر جای جوش چند دقیقه طول می کشد؟

امروزه یکی از دغدغه های افراد زیبایی صورت آن ها می باشد و اینکه جوش ها با ایجاد فرورفتگی یا برجا گذاشتن اثر باعث از بین رفتن و نابودی این زیبایی می باشند. اما نگران نباشید با پیشرفت علم راه های درمان جای جوش نیز پیدا شده است و آن لیزر درمانی جای جوش می باشد که بسیار کم خطر و آسان می باشد.
با این راه حل می توانید از شر زائده های پوستی خود راحت شوید و با زیبایی که بدست آورده اید با اعتماد بنفس بالا به انجام فعالیت های روزانه خود بپردازید. 

درمان جای جوش صورت با لیزر درمانی

بیشترین کاربرد های درمانی لیزر

بیشترین کاربرد های درمانی لیزر لیزر درمانی کاربرد های زیادی دارد، اما بیشترین کاربرد درمانی لیزر در درمان بیماری های پوستی که در اینجا به بررسی کاربرد های آن می پردازیم:

  • تاثیر لیزر در درمان خال های عروقی: این مشکل در کودکان دیده می شود و یک نوع ماه گرفتگی می باشد که پزشک در یک سن مناسب اقدام به درمان کودک با لیزر می کند.
  • درمان پسوریازیس با لیزر: پسوریازیس یک بیماری خود ایمنی می باشد که در ایران بسیار شایع است این بیماری درمان قطعی ندارد ولی پزشک برای جلوگیری از گسترش بیماری لیزر درمانی را تجویز می کند.
  • درمان آکنه و اسکار: بعضی جوش ها بخصوص جوش های بلوغ پس از خوب شدن اثری از خود برجا می گذارند که باعث فرورفتگی و لک های پوستی می گردد. لیزر های جدید با ساختن سلول های جدید در محل فرورفتگی این مشکل را تا 80 درصد حل می نمایند.
  • تاثیر لیزر در درمان لکه های حاملگی: نام این مشکل ملاسما می باشد که وابسته به هورمون های بدن هستند به همین خاطر کامل از بین نمی روند و فقط می توان آن ها را تا حد  بسیار زیادی کمرنگ نمود که این کار را با استفاده از دارو و لیزر درمانی انجام می دهند.
  • درمان کک و مک با لیزر: کک و مک یک بیماری ژنتیکی پوستی می باشد که برای افراد خوشایند نمی باشد لیزر به درمان این کک و مک ها کمک می کند و آن ها را به مقدار قابل توجهی کمرنگ می کند.

انجام لیزر جای جوش چند دقیقه طول می کشد؟

انجام لیزر جای جوش چند دقیقه طول می کشد؟ بعضی افراد تصور می کنند که انجام لیزر درمانی بسیار وحشتناک و سخت می باشد در حالیکه اینگونه نیست و این عمل فقط سی تا چهل دقیقه طول می کشد و هیچ درد و یا خونریزی را به همراه ندارد و تنها اتفاقی که در پی دارد این است که صورت به مدت 24 ساعت ملتهب می باشد که می توان آن را با کمپرس یخ کنترل کرد. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید