کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خدمات جوانسازی پوست صورت با تزریق فیلر

آنچه در این مقاله می خوانید...

همه چیز درباره جوانسازی پوست با فیلرنحوه انجام جوانسازی پوست با فیلر

خدمات جوانسازی پوست صورت با تزریق فیلر، امروزه در بسیاری از مراکز درمانی مورد اطمینان آن صورت می پذیرد. این فرایند اگر به درستی و توسط افراد باتجربه و با دانش انجام شود، این امید وجود دارد که جوانسازی پوست، با نتایج درخشانی همراه شود. جوانسازی پوست با فیلر، موضوعی ست بسیار با اهمیت که امروزه استفاده از آن در کشور ما روند رو به رشدی را نشان می دهد.

خدمات جوانسازی پوست صورت با تزریق فیلر

همه چیز درباره جوانسازی پوست با فیلر

همه چیز درباره جوانسازی پوست با فیلر داشتن پوستی جوان و زیبا آرزوی بسیاری از ماست. آرزویی که برای تحقق آن هزینه های زیادی را می پردازیم و وقت و انرژی فراوانی را در امتحان کردن روشهای مختلف صرف می کنیم.
واقعیت آن است که افزایش سن، تغذیه نامناسب، آلودگی هوا، عدم مراقبت صحیح از پوست، استرس و هزار و یک عامل دیگر، سلامت پوست ما را به خطر انداخته و ما را به امتحان کردن شیوه های گوناگون وا می دارند.

پیش از آنکه بخواهیم همه چیز درباره جوانسازی پوست با فیلر را توضیح بدهیم، بهتر است بدانید که مهمترین دلیل ایجاد چین و چروک روی پوست کاهش چربی های آن است.
فیلر در این باره کمک کنده است زیرا باعث می شود به جای چربی که در گونه از بین رفته است، استخوان گونه جایگزین شود و پوست حالت کشیده پیدا می کند و بدین ترتیب چین و چروکها پوشیده شده و پوست جوانی خود را باز می یابد.

این ماده به روش تزریقی مورد استفاده قرار می گیرد. در نتیجه بسیار مهم است که اولاً ماده آن، باکیفیت باشد و در ثانی به درستی روی پوست اجرا گردد.
تزریق فیلر در سنین پایینتر مزیت دیگری هم دارد که آن تحریک پوست به کلاژن سازی ست که روند پیری پوست را به عقب می اندازد.

نحوه انجام جوانسازی پوست با فیلر

نحوه انجام جوانسازی پوست با فیلر یکی از مهمترین موضوعات پیرامون استفاده از فیلر، نحوه جوانسازی پوست با آن است. تزریق فیلر در بسیاری از مطب هایی که به صورت معتبر در این زمینه فعالیت دارند، انجام می شود.
پزشک باتجربه، ماهر و متخصص در اولین قدم باید موضع را روی صورت به درستی تشخیص دهد. توصیه بسیاری از پزشکان در این باره این بوده که سعی کنید تا جایی که امکان دارد، از تزریق فیلر دائمی بپرهیزید.
یکی از بهترین فیلرهای مایع، هیالورونیک اسید است که نمونه ای از محصولات موقتی به شمار می رود. این ماده توسط پزشک به محل مورد نظر تزریق شده و در صورت نارضایتی از انجام آن، به راحتی قابل تخلیه می باشد.
پزشک می تواند میزان فیلری که پوست به آن نیاز دارد را تشخیص دهد و این موضوع به طبیعی شدن هر چه بیشتر این فرایند کمک خواهد کرد.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید