کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

حذف خال صورت با لیزر درمانی در مطب

آنچه در این مقاله می خوانید...

برداشتن خال با لیزر چگونه انجام می‌شود؟ چند جلسه لیزر درمانی خال باید انجام شود؟

 در برخی از افراد خال هایی که بر روی پوست آنها ایجاد شده باعث افزایش زیبایی و در برخی دیگر باعث کاهش اعتماد به نفش و از بین رفتن زیبایی شده است. یکی از روش های موثر برای از بین بردن خال های موجود در صورت استفاده از لیزر است. بهتر است بدانید برداشتن خال علاوه بر اینکه برای بدست آوردن زیبایی قابل انجام است بلکه اهداف درمانی نیز دارا می باشد. بهتر است بدانید لیزر درمانی خال صورت هیچ درد و خونریزی را در حین انجم کار و بعد از آن ایجاد نمی کند.
حذف خال صورت با لیزر درمانی در مطب

برداشتن خال با لیزر چگونه انجام می‌شود؟

برداشتن خال با لیزر چگونه انجام می‌شود؟ دستگاه لیزر از جمله دستگاه هایی است که جدیدا ساخته شده است‌. این دستگاه اشعه مادون قرمز از خود منتشر می کند و با استفاده از این اشعه خال های موجود در پوست را از بین می برد. استفاده از این روش برای خال هایی که قهوه ای، سیاه هستند و همسطح با پوست صورت می باشند گزینه مناسبی به شمار می رود.

برای برداشتن خال با استفاده از این دستگاه ابتدا محلی که قرار است خال های آن را بردارند با استفاده از بی حسی های موضع بی حس کرده و سپس این دستگاه را بر روی این قسمت می تابانند و با استفاده از آن خال های سطحی موجود در سطح پوست را از بین می برند. 

بهتر است بدانید در هنگام برداشتن خال با لیزر میزان عمق نفوذ این دستگاه به راحتی قابل تنظیم است و می تواند از یک سلول تا حد یک چهارم میلی متر به درون پوست نفوذ نماید همچنین انجام اینکار بدون ایجاد هیچ برشی بر روی پوست و بخیه زدن آن امکان پذیر می باشد. 

چند جلسه لیزر درمانی خال باید انجام شود؟

چند جلسه لیزر درمانی خال باید انجام شود؟ لیزر درمانی برای از بین بردن خال از جمله روش های است که با استفاده یک جلسه لیزر درمانی قابل انجام است و به جلسات متعدد نیازمند نمی باشد‌ اما بعد از استفاد از این روش برای افزایش سرعت بهبود حتما لازم است مراقبت های ضروری و لازم که پزشک توصیه کرده است را انجام دهید و از پماد و کرم های تجویز شده در زمان مناسب آن استفاده نمایید‌. 

در این قسمت ذکر این نکته لازم است که خال های هر فرد با فرد دیگر از لحاظ عمق فرق می کند به همین دلیل ممکن است تعداد جلسه های مورد نیاز برای از بین بردن آن در هر فرد نسبت به دیگری متفاوت است برای مثال ممکن است در برخی از افراد در یک جلسه تمام خال های موجود در پوستشان به طور کامل محو شود و در فردی دیگر در چندین جلسه این نتیجه حاصل شود. 

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید