کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جراحی زیبایی شکم زیرنظر متخصص در اهواز

آنچه در این مقاله می خوانید...

جراحی زیبایی شکم به چه صورت می باشد؟مزایای جراحی زیبایی شکم و پهلو

جراحی زیبایی شکم از دسته جراحی های پلاستیک می باشد. این جراحی با حذف پوست و چربی موجود در ناحیه شکمی باعث تنگ و صاف شدن عضلات شکمی می شود. با استفاده از این روش می توان حجم بالای چربی و پوست شل قسمت های میانی و تحتانی شکم را کاهش و حذف نمود.

جراحی زیبایی شکم زیرنظر متخصص در اهواز

جراحی زیبایی شکم به چه صورت می باشد؟

جراحی زیبایی شکم به چه صورت می باشد؟ این جراحی جهت حذف چربی های اضافی در ناحیه شکم و پلوها صورت می گیرد. این عمل زیبایی اکثرا مناسب افرادی است که دارای ویژگی هایی مانند سطح بالایی چربی در ناحیه شکمی، افتادگی در ناحیه شکم و کش آمدگی پوست شکمی در اثر عواملی مانند زایمان و یا لاغری می باشند. 

جهت انجام جراحی شکم بیمار نیازمند بیهوشی عمومی است. شیوه جراحی شکم بدین گونه است که برای انجام این جراحی نیاز به دو نوع برش مجزا و مشخص در ناحیه شکمی باشد.
یک برش به صورت عرضی بین دو استخوان لگن و برش دیگر این برش نزدیک به قسمت شرمگاهی و مشابه برش انجام شده در عمل سزارین می باشد و برش دیگر در اطراف ناف انجام می گیرد.
طول برش انجام گرفته در این مرحله به میزان زیادی به شکل افتادگی و چین پوستی بیمار وابسته است. بعد از انجام برش های مذکور پوست از عضلات شکمی جدا شده و عضلات به هم نزدیک شده و در چربی های اضافی ناحیه تحتانی خارج می شود.

بعد از انجام این مرحله پوست جدا شده به محل قبلی خود برگشته و پوست اضافی کشیده شده و جدا می شود. در طی کل فرآیند سعی شده تا ناف در محل طبیعی خود قرار گرفته و ظاهری طبیعی در ناحیه شکم داشته باشد.
در انتهای کار جهت خروج ضایعات ناشی از جراحی یک عدد لوله موقت در ناحیه زیر پوست بیمار جاگذاری می شود. بعد از پایان عمل جراحی برش ها بسته شده و قسمت جراحی شده با استفاده از لباس استریل پوشش داده می شود. جراحی شکم به زمانی در حدود 2- 5 ساعت نیازمند می باشد. 

مزایای جراحی زیبایی شکم و پهلو

مزایای جراحی زیبایی شکم و پهلو جراحی شکم علاوه بر ایجاد ظاهری تخت و ایده آل در ناحیه شکم می تواند منجر بر تاثیر بر سیستم های داخلی بیمار شده و اثرات جانبی مثبتی نیز به همراه داشته باشد. از مزایای جراحی شکم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • جراحی شکم می تواند مشکلات ظاهری موجود در پوست که در اثر کشیدگی، شل شدن و افتادگی ایجاد شده است را بر طرف نماید.
  • فتق را بر طرف می کند.
  • قابلیت حفظ راحت تر وزن کاهش یافته را افزایش می دهد.
  • باعث افزایش قدرت بدنی جهت انجام حرکات ورزشی در افراد می شود.
  • باعث کاهش میزان بی اختیاری ادرار می شود.
  • بهبود متابولیسم و افزایش سوخت و ساز بدن
دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید