کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جراحی بلفاروپلاستی با لیزر بدون خون ریزی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بلفاروپلاستی با لیزر دقیقا چگونه کار می کند؟ مراقبت های قبل و بعد از بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی بالیزر یکی از روش های مناسب برای رفع افتادگی پلک می باشد. در این روش جراحی که پف پلک بالا برداشته شده، پوست های اضافه حذف می گردند و این امر منجر به تنظیم چربی های داخل پلک می شود. به طور کلی باید بدانید انجام این عمل با لیزر امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است.
جراحی بلفاروپلاستی با لیزر بدون خون ریزی

بلفاروپلاستی با لیزر دقیقا چگونه کار می کند؟

بلفاروپلاستی با لیزر دقیقا چگونه کار می کند؟ به طور کلی باید بدانید جراحی بلفاروپلاستی به عملی گفته می شود که در آن پوست اضافی و چربی اطراف چشم برداشته شده و در حقیقت چشمها حالت بهتری پیدا می کنند. 

این جراحی که یکی از ساده ترین عمل های جراحی پلاستیک است، امروزه بسیار از آن استفاده می شود. از نظر ظاهری هنگامی که پوست اضافی و پف پلک وجود داشته باشد چشم سنگین شده و علی رغم اینکه در زیبایی فرد تاثیر دارد، گاهی نیز میدان بینایی فوقانی را محدود می کند.

 حال باید توجه داشته باشید از آن جایی که بسیاری از افراد به دنبال عمل بلفاروپلاستی هستند روش جدید و نوینی برای این عمل جراحی ابداع شده است به طوری که با استفاده از لیزر متخصص زیبایی می تواند پف چشم شما را از بین ببرد.
این امر در حالی بوده که در بلفاروپلاستی به طور سنتی از تیغ جراحی برای جدا کردن بافت های اضافی استفاده می‌شود؛ اما بلفاروپلاستی با لیزر روشی انقلابی در جراحی پلک بوده که مزایای شگفت انگیزی دارد.
به طور کلی در این روش لیزر به عنوان یک ابزار برش، درست شبیه به تیغ جراحی عمل کرده و برای مسدود کردن رگ های خونی به کار گرفته می شود.

مراقبت های قبل و بعد از بلفاروپلاستی

مراقبت های قبل و بعد از بلفاروپلاستیافرادی که متقاضی بلفاروپلاستی با لیزر هستند طبیعتاً باید در خصوص مراقبت قبل بلفاروپلاستی و بعد از این عمل اطلاعاتی به دست آورند.

به طور کلی باید توجه داشته باشید که قبل از انجام این عمل شما باید از مصرف محصولاتی چون قهوه، آبمیوه، نوشابه و مواردی از این قبیل خودداری کنید.
همچنین در صورتی که از آسپرین یا هر گونه داروی رقیق کننده خون استفاده می کنید، باید به مدت ۱۰ روز قبل از جراحی مصرف آن را قطع نمایید.

شب قبل از جراحی نیز باید از خوردن مواد غذایی یا هر گونه مایعات خودداری کنید. هنگام مراجعه به بیمارستان و کلینیک نیز هیچ گونه جواهراتی نباید به همراه داشته باشید.

همچنین باید بدانید ریکاوری بعد از بلفاروپلاستی با لیزر به گونه ای بوده که بیماری که این عمل را انجام داده است می تواند در عرض یک هفته دوباره به زندگی معمولی خود بازگردد و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید