کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تزریق چربی به روش نانوفت در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تزریق چربی نانوفت به صورت مراقبت قبل و بعد از نانوفت صورت

تزریق نانو فت یکی از روش های تزریق چربی می باشد که امروزه یکی از روش های محبوب برای جوانسازی و شادابی صورت بوده و تاثیر شگرفی در جوانسازی پوست از خود نشان می دهد. این روش همچنین عوارض کمتری نسبت به دیگر درمان‌ های مشابه دارد.

تزریق چربی به روش نانوفت در ایران

مراحل تزریق چربی نانوفت به صورت

مراحل تزریق چربی نانوفت به صورت با وجود این که زیبایی جزو مواردی است که برای هر فرد می‌ تواند حائز اهمیت باشد، امروزه مشاهده می شود که روش های بسیار زیادی جهت جوانسازی و شادابی صورت ابداع شده است که در این بین روش تزریق چربی جزو شایع‌ ترین آن ها است.

با این حال لازم است بدانید نانو فت چربی فرآوری‌ شده بدن بوده که حاوی غلظت بالایی از سلول‌ های بنیادی می باشد. این سلول ها که می تواند در بازسازی بافت های آسیب دیده یاری‌ گر باشد، هنگامی که به بافت های آسیب دیده می رسد سلول های پوست را به تولید کلاژن تحریک کرده و در نتیجه خاصیت کشسانی پوست و نشستن پروتئین های ساختاری برای پوست را تقویت می کند.

با این وجود مشاهده می شود که در حال حاضر تزریق نانو فت بسیار شایع شده است. در خصوص مراحل تزریق چربی نانو فت باید توجه داشته باشید که این عمل تحت بی حسی موضعی صورت گرفته و تنها در صورتی که با عمل های دیگر انجام گیرد، برای آن از بیهوشی عمومی استفاده می شود.

جالب است بدانید به روش لیپوساکشن چربی قسمتی از بدن که دارای مقدار کافی چربی است با استفاده از دستگاه بادی جهت آلمان گرفته شده و بعد از تزریق بی حسی موضعی، در محل برش بسیار کوچک انجام شده و با استفاده از یک سوزن نازک چربی به موضوع وارد می گردد.
پس از آن برش کوچک باید با بخیه بسته شده و سپس چربی آن شسته و فیلتر می شود تا روغن، داروی بیهوشی محلی و خون از سلول‌ های چربی جدا گردد.

مراقبت قبل و بعد از نانوفت صورت

مراقبت قبل و بعد از نانوفت صورت توجه داشته باشید که قبل از انجام تزریق نانو فت به مدت ۱۰ روز به هیچ وجه نباید سیگار بکشید و همچنین نکته بسیار مهم در خصوص مراقبت بعد از نانو فت این بوده که تا یک ساعت باید روی بخیه ها یخ گذاشته و صورت خود را تا یک روز نشویید.

همچنین توصیه می‌ شود از فعالیت شدید بدنی همچون ورزش های سنگین، ۲ تا ۴ ماه خودداری شود و تا ۴ هفته از سونا و سولاریوم نیز پرهیز کنید. از طرفی سعی کنید در هفته اول تزریق، از قرار گرفتن طولانی مدت در آفتاب و استفاده از حمام های طولانی مدت شدیداً بپرهیزید.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید