کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تزریق بوتاکس به بینی بدون جراحی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مدت ماندگاری بوتاکس روی صورتهزینه تزریق بوتاکس بینی چقدر است؟

بوتاکس بینی یکی از مهمترین انواع اقداماتی می باشد که پزشکان این روزها بسیار بر روی بیماران خود انجام می دهند، به کمک بوتاکس می توان فرم بینی را سربالاتر کرد و آن را به شکل فانتزی درآورد، از این رو افراد زیادی خواهان استفاده از بوتاکس می باشند؛ از این رو این اقدام زیبایی در ایران بسیار شایع شده است، بوتاکس ماده ای ارزشمند می باشد که در سال های اخیر دانشمندان به تاثیرات جالبی در مورد این ماده بر روی بدن رسیده اند.

تزریق بوتاکس به بینی بدون جراحی

مدت ماندگاری بوتاکس روی صورت

مدت ماندگاری بوتاکس روی صورت مدت ماندگاری بوتاکس روی صورت بسته به المان های مختلفی دارد که مهمترین آنها این است که فرد دفعه چندم است که قرار است بوتاکس تزریق کند؟
در صورتی که فرد برای بار اول است که بوتاکس می کند، شاهد ماندگاری بالایی خواهد بود، از این رو برای بار اول می توانیم شاهد ماندگاری 6 الی 8 ماه باشیم.
البته این به شرط این است که فرد جلسات ترمیمی خود را به درستی انجام دهد؛ در غیر این صورت هنگامیکه فرد برای بار دوم و سوم و به بالا تزریق می کند، شاهد ماندگاری پنج ماه خواهد بود.
از این رو در دفعات بالا باید دوز مصرفی را افزایش داد تا میزان ماندگاری افزایش یابد.
مسئله مهم دیگری که در مورد ماندگاری بوتاکس مطرح است این است که کیفیت این محصولات نیز در اثر دهی آن نقش مهمی دارند.
هر چه قدر بوتاکس های مورد نظر از کیفیت بالایی برخوردار باشند و به خوبی خالص سازی شده باشند در نتیجه ماندگاری و اثر دهی آنان نیز بالا می باشد.
یکی دیگر از المان های تاثیرگذار در ماندگاری بوتاکس ها این است که بدن فرد چگونه واکنش نشان می دهد، برخی از افراد ممکن است شاهد ماندگاری بالای 6 ماه باشند و برخی افراد نیز کمتر.
با این حال در همه افراد این مسئله شایع است که با هر دوز تزریق بدن به آن دوز عادت می کند و در دفعات بعدی نیاز به تزریق دوز بیشتری می باشد.

هزینه تزریق بوتاکس بینی چقدر است؟

هزینه تزریق بوتاکس بینی چقدر است؟ هزینه تزریق بوتاکس بینی بسته به المان های مهمی تعیین می شود، یکی از مهمترین آنها این است که باید چه مقدار بوتاکس درون بینی تزریق کنیم.
تزریق بوتاکس برای سربالا کردن بینی مورد استفاده قرار می گیرد، هر چه قدر تمایل داشته باشیم بینی سربالا باشد، باید دوز بیشتری نیز تزریق کنیم و در نتیجه بهای بیشتری نیز بپردازیم.
فراموش نکنید که به دلیل استقبال افراد از بوتاکس این روزها تولیدکنندگان زیادی شکل گرفته اند و انواع بوتاکس ها را تولید می کنند.
به همین خاطر برند انتخابی نیز در تعیین قیمت نقش مهمی دارد، پس هر چه قدر بوتاکس کیفیت بالاتری داشته باشد، قیمت نهایی آن نیز افزایش می یابد.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید