کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تاثیر پی آرپی در درمان ریزش مو

آنچه در این مقاله می خوانید...

پی آرپی مو چیست و چه کاربردی دارد؟مزایا و معایب کاشت مو به روش پی آرپی

پی آرپی مو از بهترین روش ها، برای درمان ریزش مو می باشد. این عمل کاملا علمی بوده و به رشد مجدد موها کمک خواهد کرد. این روش یک عمل کاملا طبیعی بوده که با استفاده از فاکتور های رشد و همچنین سلول های بنیادی که به بدن خود شما تعلق دارد، صورت می گیرد. به یاد داشته باشید که پی آرپی با پیشرفته ترین دستگاه ها و افراد با تجربه و متخصص، انجام می شود.

تاثیر پی آرپی در درمان ریزش مو

پی آرپی مو چیست و چه کاربردی دارد؟

پی آرپی مو چیست و چه کاربردی دارد؟

امروزه نگرانی افرادی که دچار ریزش مو هستند بیشتر شده و این موضوع برای آن ها یک چالش بزرگ می باشد. برخی افراد موهای کم پشت دارند و برخی ها از یک ناحیه سر کچل هستند. کاربرد این روش کاشت مو دقیقا به نگرانی های آن ها پایان می دهد. شاید قبلا هم این اسم به گوشتان خورده و از خود سوال پرسیده اید که پی آر پی مو چیست؟

در واقع پی آر پی یعنی پلاسمای غنی شده از پلاکت خون می باشد که باعث می شود رشد مجدد موها صورت بگیرد. این عمل درمان کچلی است و با این کار دیگر نگران بی مویی در سر خود نباشید.

اما بهتر است با روش انجام آن هم کمی آشنا شوید. همانطور که گفته شد پی آر پی یک روش کاملا طبیعی بوده و با تزریق پلاسما نقاط آسیب دیده را تحریک کرده و کلاژن سازی را ایجاد می کند. به این صورت که ابتدا نمونه خون مورد نیاز را از فرد گرفته و با استفاده از کیت هایی که حاوی ژل جدا کننده هستند، پلاکت ها را جدا کرده و آن را آماده تزریق می کنند.

سپس قسمتی که باید تزریقات صورت گیرد را توسط کرم های بی حس کننده، سر می کنند تا دردی احساس نشود. برای تزریق از وسیله ای به نام مزوگان استفاده می شود. این وسیله بهترین عمق و مقدار تزریق را شناسایی  و از هدر رفتن پی آر پی و تزریق نامناسب جلوگیری می کند. انجام این تزریق دردی بسیار ناچیزی را به همراه دارد، چرا که سوزن های به کار گرفته شده بسیار ظریف می باشند.

مزایا و معایب کاشت مو به روش پی آرپی

مزایا و معایب کاشت مو به روش پی آرپی

ابتدا به مزایا کاشت مو با این روش خواهیم پرداخت:

  • هیچگونه عوارضی همچون حساسیت و عفونت را به همراه ندارد.
  • این روش با حداقل درد انجام می شود.
  • نتیجه مثبتی خواهد داشت و راضی کننده می باشد.
  • هزینه کمتری نسبت به روش های دیگر دارد.
  • در همه نقاط بدن قابل استفاده است.
  • محدودیت سنی و جنسی ندارد.

افرادی که دیابت و پلاکت خون پایینی دارند نباید از این روش استفاده کنند. افرادی هم که قرص آسپیرین و قرص های انعقاد خون مصرف  می کنند، این روش برای آن ها ممکن نخواهد بود. این ها از معایب این مدل کاشت مو است.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید