کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین روش پیکرتراشی پهلو در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونگی انجام پیکرتراشی پهلو هزینه پیکرتراشی پهلو در ایران

پیکرتراشی پهلو روشی است که برای لاغر شدن شکم و پهلوی فرد از آن استفاده می شود و در این روش چربی های شکم را خارج می کنند و باعث تغییر زیادی در سایز می شود. بهترین روش های پیکرتراشی پهلو در ایران انجام می پذیرد، در این مقاله بیشتر به این مورد می پردازیم: 

بهترین روش پیکرتراشی پهلو در ایران

چگونگی انجام پیکرتراشی پهلو

چگونگی انجام پیکرتراشی پهلو انجام پیکرتراشی پهلو با کمک دستگاه ها انجام می گیرد. در این روش ابتدا پزشک جهتی که باید چربی های پهلو در آورده شوند را مشخص نماید و سپس در همان مکان سوراخی به اندازه 2 تا 5 میلیمتر ایجاد نماید. دستگاه پیکر تراشی دارای میله ای است که از طریق سوراخ های ایجاد شده توسط پزشک وارد پهلو می شود.

به وسیله لوله ای که به داخل بدن بیمار رفته است محلولی را به بدنش تزریق می کنند که تمام چربی ها را تخریب می کند و بلافاصله از همان لوله مواد بی حس کننده نیز وارد بدن می کنند تا بیمار، دردی احساس نکند و خونریزی قسمت پهلو کنترل شود. بعد از اینکه محلول سوزاننده چربی به خوبی به خورد تمام بافت های چربی موجود در پهلو ها رفت، لوله را از بدن خارج می کنند و چربی های سوزانده شده و مواد بی حسی که به بدن تزریق شده بود را از طریق همان سوراخ ها با کمک دستگاه مکش بیرون می آورند.

در این روش می توان میزان چربی که از بدن فرد تخلیه شده است را با توجه به وزن فرد و قطر لوله ای که وارد بدن می شود اندازه گیری نمود اما میزان چربی مایعی که در یک جلسه از فرد خارج می شود نباید بیشتر از پنج لیتر باشد در غیر اینصورت ممکن است فرد دچار بیماری و یا اختلالات غیر قابل جبرانی شود.

برخی از افراد بر این باورند که وقتی می توان با ورزش لاغر شد چرا باید این عمل را انجام داد؟ در جواب باید گفت برخی از افراد دچار چاقی بیش از حد هستند که ورزش کردن و انجام حرکت های بدنی برای لاغری را برای آن ها سخت کرده است و بهتر است از این روش برای لاغری بهره ببرند، به علاوه این روش سریع ترین روش لاغری است و برای افرادی که به لاغری سریع نیازمندند خیلی مناسب است. 

هزینه پیکرتراشی پهلو در ایران

هزینه پیکرتراشی پهلو در ایران هزینه پیکرتراشی پهلو در ایران نسبت به این هزینه در سایر کشور ها بسیار پایین تر و مقرون به صرفه تر است به همین دلیل افراد زیادی هر ساله برای انجام این عمل به ایران مراجعه می کنند و از خدمات درمانی ما بهره مند می گردند، در مورد این هزینه می توان گفت در آینده با جلوگیری از زانو درد و سایر بیماری ها این هزینه به شما باز گردانده می شود.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید