کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

برداشتن انواع خال صورت بدون بیهوشی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین روش برداشتن خال با دستگاهمرکز تخصصی برداشتن خال در تهران

افراد زیادی هستند که برای زیبایی صورتشان برای برداشتن خالهایشان اقدام می کنند. تنها هدف از برداشت خال، زیبایی نبوده چرا که اگر افرادی به بیماری ملانوم مبتلا هستند باید این عمل را انجام دهند.برای برداشت خال باید آزمایشات و معاینات دقیق بر روی فرد انجام شود و باید از خال نمونه برداری شود تا پزشک بتواند روش برداشتن خال را تشخیص دهد.

برداشتن انواع خال صورت بدون بیهوشی

بهترین روش برداشتن خال با دستگاه

بهترین روش برداشتن خال با دستگاهبهترین و سریعترین راه برای این کار، برداشت خال با لیزر بوده و بسیار ایمن هم می باشد. خال صورت به جز در یکی دو جا، در بقیه قسمتها باشد ظاهر فرد را دچار مشکل می کند.

روش های زیادی برای برداشت خال وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم:

  • کرایو سرجری

یکی دیگر از روش های خال برداری بوده که گاز اکسید نیتزوژن را به پوست رسانده و سرمای زیادی که دارد سبب یخ زدن عروق خون رسان به آن مقصد شده و  خون رسانی را مختل می کند. با این کار مرگ بافتی و یا نکروز صورت گرفته و خالها با این روش برداشته می شوند. مشکلات این روش این است که نمی توان عمق این خالها را تشخیص داد و باید به صورت تخمینی باید این کار را انجام داد. یکی دیگر از معضلات این روش تغییر رنگ در ناحیه عمل می باشد و ناحیه جراحی یا کم رنگ و یا پرنگ تر از قسمت های دیگر است.

  • دستگاه لیزر

 از بهترین روش های برداشت خال این عمل بوده که عمق آسیب بافتی به صورت دقیق مشخص می شود. برای خال های ریشه دار و مسطح پوستی بهترین روش می باشد. با این کار می‌ توانید خال های ریزی که در اطراف چشمها و پلکها وجود دارد با مراقبت از چشم برداشته شود. لیزر یکی از روشهای بسیار دقیق است که  عوارض جانبی نداشته و هیچ خطری برای ایجاد سرطان وجود ندارد. روند بهبود اولیه عمل لیزر، نهایتا دو هفته می باشد.

  • روش رادیو فرکانسی یا آر اف

این روش از مدرنترین روشها بوده که در بسیاری از مراکز زیبایی به جهت خال برداری مورد استفاده قرار می گیرد. این روش بر تولید و انتقال امواج مایکروویو بر سطح پوست متکی است. عمق آسیب بافتی در این روش به راحتی قابل تشخیص بوده و پزشک معالج با تسلطی که بر تکنولوژی آر اف دارد می تواند احتمال ایجاد جای زخم را به صفر برساند. روند درمان این روش بسیار سریعتر می باشد چراکه آر اف حرارت ایجاد نمی کند. یکی دیگر از مزیت های روش آر اف، برداشت خال در اطراف چشم و حتی در لابلای مژه ها می باشد. این روش مقرون به صرفه بوده و یکی از بهترین روش های برداشت خال می باشد

مرکز تخصصی برداشتن خال در تهران

مرکز تخصصی برداشتن خال در تهراناگر مشکل خاصی ندارید، برداشت خال با دستگاه را تجربه کنید. مراکز زیادی در استانها در حال فعالیت در این زمینه هستند. اما بهترین مرکز برداشتن خال در تهران می باشد. روش های برداشت مدرن، پزشک های با تجربه و کار بلد و متخصص، از ویژگی های این مرکز می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ای درج شده در این سایت، با مراکز برداشت خال تماس بگیرید.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید