کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه خدمات جوانسازی پوست نانو فراکشنال

آنچه در این مقاله می خوانید...

منظور از جوانسازی پوست با نانو فراکشنال چیست؟نرخ جوانسازی پوست نانو فراکشنال

جوانسازی پوست نانو فراکشنال از نمونه خدمات مدرنی بوده که به دلیل عملکرد خوبی که داشته، طرفداران زیادی را به خود جذب نموده است.

 و در واقع ارائه خدمات جوانسازی پوست به این روش، منجر گردیده تا افراد پوستی شاداب و بدون چروک داشته باشند و در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب برسند. از این رو به جرات می توان گفت که روش نانو فراکشنال از روش های کاربردی و مقرون به صرفه به شمار می آید.

ارائه خدمات جوانسازی پوست نانو فراکشنال

منظور از جوانسازی پوست با نانو فراکشنال چیست؟

منظور از جوانسازی پوست با نانو فراکشنال چیست؟

جوانسازی پوست از جمله مواردی بوده که همواره ذهن بشر را در تمام دوران های تاریخ به خود مشغول نموده است. بنابراین از زمان های قدیم تا کنون روش های زیادی به منظور جوانسازی و رفع چین و چروک های پوستی ابداع گردیده است. اما امروزه دانشمندان شیوه جدید و مدرنی به نام روش نانو فراکشنال را به وجود آورده اند.

و در واقع این روش درمانی از تکنیک های جدیدی می باشد که به منظور جوان سازی پوست و ترمیم چین و چروک  های پوستی که در اثر کهولت سن بر روی پوست ایجاد گردیده، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

و اما در نانو فراکشنال از امواج Rf استفاده خواهند کرد.  به گونه ای که این امواج در عمق پوست فرد اثر گذاشته و با تحریک کلاژن ساز ها و تحریک کلاژن ها، منجر به ایجاد جریان بازسازی پوست گردیده و در نهایت پوست سفت می گردد.

به طوری که اشعه Rf به رشته های الاستین و کلاژن که در لایه های عمیق پوست قرار گرفته اند، نفوذ کرده و هم چنین عضلات سطحی پوست را هم تحریک خواهد کرد.  از این رو پوست در اثر این تغییرات منقبض شده و در نهایت چین و چروک ها برطرف خواهد شد.

البته لازم  به ذکر است که در این روش جوان سازی، حرارت ناشی از امواج Rf فقط در عمق پوست اثر گذاشته و  به همین دلیل روش نانو فراکشنال از بهترین و بی خطر ترین روش های جوان سازی پوست می باشد.

در ضمن این تکنیک جوانسازی پوست، از دوره نقاهت کوتاهی برخوردار بوده و فرد بعد از هر بار عملیات Rf اجازه استفاده از کرم های آرایشی را خواهد داشت.

نرخ جوانسازی پوست نانو فراکشنال

نرخ جوانسازی پوست نانو فراکشنال

جوانسازی پوست نانو فراکشنال از نمونه خدمات مدرنی بوده که هزینه های این شیوه از جوانسازی به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت. که در این بخش به برخی از این موارد خواهیم پرداخت.

در واقع نرخ جوانسازی پوست فراکنشال به کیفیت دستگاه و سایر تجهیزات جانبی آن بستگی خواهد داشت.

از سوی دیگر برای تعیین هزینه تمام شده خدمات نانو فراکشنال، فرد متخصصی که این کار را انجام می دهد و هم چنین منطقه ای از بدن که تحت عملیات Rf  قرار گرفته را هم باید در نظر گرفت.

البته برخی از کلینیک های زیبایی ممکن است در کنار جوانسازی با نانو فرکشنال خدمات دیگری هم ارائه دهند که همین امر می تواند بر روی هزینه نهایی تاثیر گذار باشد.

دکتر محمد پریخانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و خدمات

کلینیک زیبایی دکتر پریخانی شما را به بهترین خدمات پوست و مو و زیبایی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید